Obrazek

 


Obrazek

 

Zostań lepszym motocyklistą z Kayo T4 250 Enduro!


🔸 Sezon zbliża się wielkimi krokami. Nie ma na co czekać! Spełnij noworoczne postanowienia – podnieś swoje umiejętności, wróć do jeżdżenia w terenie, w końcu znajdź czas dla siebie. 🔸

 

Dzięki Kayo T4 250 Enduro możesz zrobić dokładnie to. #NowyLepszyJA to akcja, która pozwoli Ci w końcu czerpać maksimum przyjemności z jazdy 💪.

 

A z tej okazji... teraz Kayo T4 250 Enduro dostępne jest w nowej cenie 👉 11 999 zł (o 500 zł taniej). T4 250 Enduro to przede wszystkim:

 

  • ✅ Łatwy w prowadzeniu, bezawaryjny motocykl enduro dla każdego.
  • ✅ Niskie koszty eksploatacji i super-tanie części zamienne.
  • ✅ Koła w rozmiarze 21” z przodu i 18” z tyłu.
  • ✅ Nieskomplikowany, prosty w obsłudze silnik 4T.


Kayo T4 250 Enduro możesz kupić online lub o jednego z naszych autoryzowanych dealerów.Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji? 🧐 Ok, żaden problem! W ramach akcji #NowyLepszyJA przygotowaliśmy dla Ciebie aż cztery poradniki, jak poradzić sobie w terenie. Lista tematów to:1️⃣ Jak wrócić do jazdy w terenie? Krok po kroku.
2️⃣ Na stojąco czy na siedząco?
3️⃣ Hamowanie motocyklem w terenie.
4️⃣ Czy muszę sięgać nogami do ziemi? Fakty vs mity.

 

 

 

Zostaw swojego maila, a podrzucimy Ci poradnik na maila w dniu publikacji!

 

 

Nazwa

Telefon

E-mail

 

 

Chcesz kupić stacjonarnie? Zobacz mapę dealerów:

 

 

Obrazek

 

Ochrona informacji dotyczących Użytkowników naszego Serwisu jest dla nas sprawą najwyższej wagi, w związku z tym dokładamy najwyższych starań, abyście czuli się bezpiecznie powierzając nam swoje dane osobowe. Niniejsza polityka prywatności wyjaśnia zasady i zakres przetwarzania przez nas Waszych danych osobowych, przysługujące Wam prawa i nasze obowiązki jako administratora danych.

Stosujemy najnowocześniejsze środki techniczne i rozwiązania organizacyjne zapewniające wysoki poziom ochrony przetwarzanych danych osobowych i zabezpieczenia ich przed dostępem osób nieupoważnionych.

Polityka prywatności