Obrazek

 

Wypełnij pola, a otrzymasz od nas dostęp do:

  • pełnego, darmowego nagrania naszego webinara i...
  • dodatkowo nagranie z odpowiedziami na pytania, które podczas spotkania.

 

 

Szanowni Państwo,

 

Wiecie, że firma która produkuje to „bardzo złożony organizm”. Każda pomyłka, czy opóźnienie wiąże się z niedotrzymaniem terminów, powoduje zwiększenie kosztów czy przestoje.

 

A przecież każda organizacja dąży do zmniejszenia kosztów, terminowości i krótkiego czasu dostawy do klienta. Firmy muszą elastycznie reagować na wymagania rynku i konkretnego klienta. Dlatego prawidłowy przepływ informacji na wszystkich poziomach jest kluczowym elementem prawidłowego funkcjonowania nowoczesnej organizacji.

 

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji webinarium on-line, na którym dowiecie się w jaki sposób możecie usprawnić obieg informacji w swoich przedsiębiorstwach i jak narzędzia informatyczne mogą w tym sprawnie pomóc.

 

Podczas webinarium Radek zabrał uczestników w ciekawą podróż, na końcu której zostawił kilka gotowych sposobów na to, jak ten obieg informacji usprawnić i zawsze być na bieżąco!

 

Nie czekaj i już dzisiaj zobacz jak możesz w prosty i przede wszystkim tani sposób usprawnić obieg informacji w swojej organizacji!

 

ALE UWAGA!!!

 

Dodatkowo dostaniesz od nas link do nagrania z odpowiedziami na wszystkie pytania, które padły podczas wydarzenia, ale także te, które zostały wysłane do nas poprzez ankietę i pocztę elektroniczną!

 

Obejrzyj filmy!

 

 

Imię

E-mail

Wypełnienie i przesłanie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Więcej na temat przetwarzania danych ...