Obrazek

 

Poznaj tarczę rozwiązań dla biznesu przygotowaną przez Netię

 

  • zapewnij bezpieczeństwo swojej firmie
  • zdobądź przestrzeń do rozwoju swoich usług
  • usprawnij komunikację oraz obieg dokumentów
  • zarządzaj pracą na urządzeniach mobilnych

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach dla biznesu przygotowanych przez naszych specjalistów, wypełnij formularz - nasz doradca skontaktuje się z Tobą oraz pomoże w konfiguracji usługi dla Twojej firmy.

 

 

Imię i nazwisko*

Stanowisko*

Firma*

E-mail*

Telefon*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Netia S.A. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług.*

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych Netia S.A. drogą elektroniczną na wskazany w formularzu numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej.

Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni Netia S.A. przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon) i automatycznych systemów wywołujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu    obowiązywania Umowy.

 

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, , TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej „Współadministratorami”.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka Prywatności