Imię i nazwisko (pole obowiązkowe):

Firma (pole obowiązkowe):

Adres e-mail (pole obowiązkowe):

Telefon (pole obowiązkowe):

Obowiązkowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu pobrania pliku demonstracyjnego, w celu obsługi zapytań ofertowych i w celu realizacji zamówień.

Czy chcesz otrzymywać informację o promocjach i nowych produktach w naszej ofercie? Prosimy Cię o zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

 

Wysylając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez grupę KOMAKO, tj. podmioty: KOMAKO Sp. z o.o., BUTORG Sp. z o.o., ENOKO Sp. z o.o., KOMAKO AKADEMIA S.C. w celach obsługi zapytań ofertowych oraz w celach realizacji zamówień. Możesz też wyrazić dodatkową zgodę na przekazanie danych w celach marketingowych, zgadzajac się na kontakt w sprawie ofert promocyjnych i innych informacji handlowych.

Oświadczasz, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałeś się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści Twoich danych i możliwości ich poprawienia. Jesteś świadomy, iż Twoja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Przeczytaj pełną treść klauzuli – więcej na stronie: http://erp-enova.pl/polityka.html