Obrazek

 

Zakupiłeś nasiona kukurydzy w PROCAM?

Jeśli tak, to przysługuje Ci opieka techniczna.

 

Zostaw nam swój numer telefonu komórkowego i bądź na bieżąco z aktualnymi zaleceniami i zagrożeniami w uprawach polowych!

 

pola oznaczone gwiazdką są wymagane!

 

* imię

* nazwisko

* telefon

* adres email

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROCAM Polska Sp. z o.o. (administrator danych osobowych) oraz podmioty przetwarzające na zlecenie administratora, moich danych osobowych w zakresie podanym w formularzu zgłoszeniowym tj. imię, nazwisko, nr telefonu komórkowego, e-mail w celu otrzymywania "Informacji agrotechnicznych" drogą elektroniczną w formie wiadomości tekstowych typu SMS.

Wyrażam zgodę na wysyłanie przez PROCAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Nowy Świat 42/44 [PROCAM] na adres mailowy podany w formularzu wiadomości e-mailowych zawierających informacje o treści marketingowej i reklamowej, w tym informacje dotyczące oferty handlowej PROCAM oraz informacji fitosanitarnych i innych wiadomości związanych z agrotechniką.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PROCAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Nowy Świat 42/44 [PROCAM] – na adres mailowy podany w formularzu przy wykorzystaniu końcowych urządzeń odbiorczych, informacji handlowych i marketingowych. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych zawiera Polityka Prywatności https://www.procam.pl/polityka-prywatnosci/ oraz Klauzula Informacyjna https://www.procam.pl/klauzula-informacyjna-rodo/

 

 

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).