Zapraszamy do subskrypcji naszych kanałów na YouTube

oraz zapisania się na szczegółowe informacje wideo z plantacji wdrożeniowych.

 

Zasubskrybuj kanał PROCAM Polska

 

Zasubskrybuj kanał Agronomia TV

 

Nazwa Gospodarstwa

Imię i Nazwisko

Kod pocztowy*

E-mail*

Telefon

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROCAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Nowy Świat 42/44 [PROCAM] (administrator danych osobowych) moich danych osobowych w celu uzyskania dostępu do treści video tworzonych przez PROCAM. Twoje dane osobowe zawarte w formularzu przetwarzane będą wyłącznie w celu rejestracyjnym oraz w celu przesyłania linków i informacji dotyczących publikowanych przez PROCAM treści video. Wyrażanie zgody jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwi nam przedstawianie Ci informacji dotyczących publikowanych przez PROCAM treści video. W celu wycofania zgody, wyślij e-mail na adres marketing@procam.com.pl.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie numer telefonu wiadomości tekstowych typu sms, przychodzących/inicjowanych przez PROCAM Polska Sp. z o. o., w celach związanych z działalnością marketingową dotyczącą produktów lub usług PROCAM Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PROCAM Polska Sp. z o.o. oferty handlowej/marketingowej na telekomunikacyjne urządzenia końcowe /np. komputer, telefon, tablet itd./.

Wyrażam zgodę na wysyłanie przez PROCAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Nowy Świat 42/44 [PROCAM] na adres mailowy podany w formularzu wiadomości e-mailowych zawierających informacje o treści marketingowej i reklamowej, w tym informacje dotyczące oferty handlowej PROCAM oraz informacji fitosanitarnych i innych wiadomości związanych z agrotechniką. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PROCAM Polska Sp. z o.o. oferty handlowej/marketingowej na telekomunikacyjne urządzenia końcowe /np. komputer, telefon, tablet itd./.

* Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.