Fusion 360 - prostsze projektowanie

 

Program Fusion 360 zawiera moduł modelowania 3D części i zespołów, symulacji i analiz MES, wizualizacji, obróbki CAM, modelowania swobodnego, rysunku 2D, konstrukcji blachowych. a w zapowiedziach jest informacja o wielu nowych funkcji między innymi takich jak symulacje CFD.

 

 

Fusion 360 powinien okazać się idealnym rozwiązaniem dla mikroprzedsiębiorstw tworzących pojedyncze, unikalne produkty, firm prowadzących prace badawcze, wdrażających nowe rozwiązania. Fusion 360 zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do stworzenie cyfrowego prototypu, przetestowania działania i wyprodukowania.

 

 

Gdzie najlepiej spisze się program Fusion 360?

  • Praca pojedynczego użytkownika
  • Projektowania koncepcji wyrobu i jej rozwoju, prowadzenie obliczeń i analiz
  • Dla mikro- i małych przedsiębiorstw, dla których projektowanie nie jest podstawą działania
  • Dla projektantów zajmujących się modelowaniem, wzornictwem przemysłowym, designem
  • Firmy specjalizujące się w tworzeniu elementów produkowanych na drukarkach 3D

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programach z rodziny Fusion 360 i możliwościach projektowania z wykorzystaniem Generative Design - wypełnij formularz, a otrzymasz dostęp do dwóch nagrań, przygotowanych przez naszych specjalistów!

 

 

 

 

 

Wypełnij formularz kontaktowy

i zyskaj dostęp do treści premium:

 

Imię:

Nazwisko:

Telefon:

E-mail:

Nazwa firmy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PCC Polska w celach handlowych i marketingowych.

 

 

 

 

Obrazek

 

1. FUSION 360 - przygotowanie do projektowania Generative Design

 

W tym filmie pokażemy jak zabrać się za projektowanie produktu czy części z wykorzystaniem rozszerzenia Generative Design.

 

Proces projektowania jest w swej naturze powtarzalny. Jest bardzo mało prawdopodobne, że idealny produkt zostanie zaprojektowany przy pierwszym podejściu, co oznacza, że potrzebne są narzędzia, które pozwolą łatwo wprowadzać ulepszenia do projektu. Wypróbuj rozszerzenie Generative Design, dzięki któremu otrzymasz funkcjonalny produkt o lepszych parametrach.

 


 

Obrazek

 

2. Rodzina programów FUSION 360 - funkcjonalności i rozszerzenia

 

Uzyskaj dostęp do zaawansowanej technologii projektowania i produkcji z rozszerzeniami Fusion 360, aby skorzystać jeszcze bardziej z subskrypcji Fusion 360. Elastyczne opcje zakupów ułatwiają dostęp do narzędzi, których Twoja firma potrzebuje, i wspierają jej rozwój.

 

Obejrzyj prezentację, w której objaśniamy funkcjonalności programu Fusion 360, a także dostępne rozszerzenia.

 

Obrazek

Łatwe tworzenie CAD 3D. Nie pozwól, aby narzędzia do modelowania 3D ograniczały Twoją kreatywność i zdolność do szybkiego tworzenia wielu iteracji projektowych. Fusion 360 umożliwia bezproblemowe projektowanie za pomocą elastycznego oprogramowania CAD 3D.

 


 

FacebookLinkedinYoutubeInstagram