Obrazek

Tylko teraz za 169 zł przegląd okresowy według listy przeglądowej Škoda.

W cenie Gwarancja Mobilności oraz pobyt w Termach Uniejów*

* Warunkiem otrzymania Gwarancji Mobilności Škoda oraz trzygodzinnych biletów dla dwóch osób do Term Uniejów jest wykonie przeglądu okresowego za kwotę minimum 169 zł. a także wypełnienie poniższego formularza kontaktowego.

Imię

Nazwisko

E-mail

Telefon

VIN

Klauzula zgody: Zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1), wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez ZIMNY AUTO Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Rzgowska 142/146 (93-311).

Zgoda marketingowa: Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ZIMNY AUTO Sp. z o.o. a także od podmiotów przetwarzających które w imieniu administratora będą przetwarzać dane, informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Zgoda niniejsza może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.