Email Marketing

Zwiększ CTR i OR swoich emaili o 400% dzięki dynamicznym mailom 1‑do‑1 z rekomendacjami produktowymi. Przestań zgadywać kiedy najlepiej wysłać cotygodniowy newsletter. Wyślij go w indywidualnie dopasowanym do każdego kontaktu dniu i godzinie.

SALESmanago Email Marketing

Główne funkcjonalności

Wykorzystaj potencjał Marketing Automation by Twój email marketing był mądrzejszy i bardziej efektywny. Docieraj do klientów ze spersonalizowaną treścią w odpowiednim czasie.

Twórz piękne i responsywne emaile bez pomocy IT w kreatorze drag&drop

Wybieraj layouty spośród setek gotowych do użycia szablonów

Personalizuj treść i czas dostarczenia wiadomości dla każdego kontaktu

Zawsze docieraj do klientów z najwyższą reputacją IP i dostarczalnością

Mierz efekty dzięki zaawansowanej analityce

Automatycznie oczyszczaj swoją bazę kontaktów ze złych adresów email

Używaj zautomatyzowanych programów emailowych lub wysyłaj indywidualne kampanie

Oszczędź czas przez ustawienie automatycznych kampanii email i autoresponderów

Zobacz wszystkie

Co wyróżnia Email Marketing w SALESmanago?

Email Marketing

Znacznie więcej informacji niż tylko wiedza o otwarciach i kliknięciach w emaile system SALESmanago Marketing Automation po każdej wysyłce monitoruje całościowe zachowanie każdego kontaktu na stronie klienta. Następnie dostarcza informację o każdej kolejnej wizycie i zainteresowaniu konkretnej osoby z bazy klienta.

Automatyczna segmentacja behawioralna na bazie zachowania na stronie WWW – system SALESmanago Marketing Automation automatycznie segmentuje kontakty w zależności od tego, jakimi produktami i usługami na stronie się interesował i kiedy ponownie wracał na stronę.

Wysyłka właściwej treści do właściwych osób we właściwym czasie – dzięki analizie behawioralnej kontaktu i informacji, kiedy wchodzi na stronę system SALESmanago Marketing Automation automatycznie dostarcza właściwe treści i oferty do konkretnych pojedynczych osób wtedy, kiedy klient jest potencjalnie zainteresowany zakupem.

Unikalne możliwości personalizacji emaili (Personalizacja 3.0) – dzięki SALESmanago Marketing Automation każdy klient może dostać w temacie wiadomości nazwę produktu, który ostatnio oglądał na Twojej stronie WWW. Taka metoda drastycznie zwiększa skuteczność emailingów.

Personalizowane automatyczne dialogi email one-to-one – system SALESmanago Marketing Automation umożliwia zbudowanie kompletnych cykli komunikacyjnych z konkretnymi osobami w bazie w zależności od zachowania na konkretnych wysyłkach lub zachowania na stronie lub interakcji z działem handlowym.

Generowanie leadów behawioralnych i powiadomienia dla działu handlowego – system SALESmanago Marketing Automation na bieżąco automatycznie wskazuje te kontakty w bazie, z którymi powinien się kontaktować dział handlowy, kiedy powinien się kontaktować i jaki powinien być temat rozmowy.

Kompletna wiedza o każdym kontakcie gromadzona w jednym miejscu – SALESmanago Marketing Automation gromadzi kompletna wiedzę o każdym kliencie, historię wysyłanych emaili, otwarć, kliknięć, ale przede wszystkim dane o wizytach na stronie i scoring kontaktu, który umożliwia precyzyjne adresowanie ofertą handlową najbardziej wartościowych kontaktów.

Funkcjonalności w systemie Email Marketingu SALESmanago dla każdego

 • Intuicyjny kreator emaili i newsletterów
 • Biblioteka bezpłatnych responsywnych szablonów
 • Import kontaktów i listy emailingowe
 • Import gotowych newsletterów z archiwum ZIP
 • Wysyłki do grup i segmentów klientów
 • Wysyłki testowe i testy A/B
 • Autorespondery
 • Personalizacja na bazie danych osobowych
 • Limitowanie wysyłek w czasie
 • Automatyczne opt-in, opt-out, double opt-in
 • Planowanie terminów wysyłek i wysyłki cykliczne
 • Wykrywanie twardych i miękkich zwrotek
 • Automatyczne czyszczenie bazy ze złych adresów
 • Monitoring dostarczalności emaili
 • Raporty otwarć i kliknięć w emailingi
Funkcjonalności w systemie Email Marketingu SALESmanago dla każdego

Czytaj więcej

Ebooki

Odkryj sekrety Marketing Automation z naszymi ebookami.

Zobacz wszystkie
Rozwijaj swój biznes z najlepszą
platformą Marketing Automation

2020 © All Rights Reserved. Regulamin