Centrum Hiper Segmentacji

Oparta na AI, Hiper Segmentacja no-code wykracza poza tradycyjną segmentację, oferując w czasie rzeczywistym możliwość targetowania najistotniejszych grup odbiorców, zapewniając dostęp jednym kliknięciem we wszystkich kanałach dotarcia.

Zidentyfikuj segmenty i konta o wysokim potencjale i wysokim prawdopodobieństwie zakupu, aby dotrzeć do odbiorców i dostarczyć odpowiednie komunikaty i oferty we właściwym czasie i uzyskać pożądane działanie.
Korzystaj z ujednoliconego interfejsu, który umożliwia błyskawiczne bezkodowe przetwarzanie danych oraz wykorzystaj dostępne i edytowalne kreatory segmentacji, które zaoszczędzą twój czas, zapewniając jednocześnie precyzyjne targetowanie.
Twórz, edytuj, zarządzaj i analizuj wszystkie segmenty z jednego ujednoliconego, przyjaznego dla użytkownika Centrum i ze wszystkich miejsc w systemie, gdzie odbywa się selekcja kontaktów np: E-mail Marketing, powiadomienia Web Push, Mobile Marketing, Contact Management, Custom Audiences.

Wyjdź

poza podstawowe dane demograficzne, korzystając z hiper-segmentacji, która uwzględnia zainteresowania i zachowania konsumentów w celu zrozumienia ich indywidualnych preferencji.

Identyfikuj

segmenty i konta o wysokim potencjale i dużym prawdopodobieństwie zakupu, aby kierować reklamy i dostarczać właściwe komunikaty i oferty we właściwym czasie, by zdobywać i angażować klientów.

Twórz, edytuj, zarządzaj i analizuj

wszystkie segmenty z jednego, ujednoliconego, przyjaznego dla użytkownika Centrum, ale też ze wszystkich miejsc w systemie, gdzie odbywa się selekcja kontaktów.

Korzystaj

z ujednoliconego interfejsu, który pozwala na błyskawiczne przetwarzanie danych bez znajomości kodowania. Wypróbuj proste kreatory segmentacji, które oszczędzają czas, zapewniając jednocześnie precyzyjne targetowanie.

Hyper Segmentation Center

to najnowocześniejsze rozwiązanie, które umożliwia błyskawiczne tworzenie najbardziej zaawansowanych segmentów łączących wszystkie dane zebrane w CDP, takie jak zachowania, transakcje, charakterystyka klientów itp.

Z łatwością kieruj reklamy

do najistotniejszych kontaktów dla określonych kampanii bez ręcznego tworzenia nowych grup kontaktów dla każdego działania marketingowego. Centrum Hiper Segmentacji oparte na AI przeanalizuje dane klientów i dostarczy listę odpowiednich segmentów.

 • Możliwości
  Customer Hyper Segmentation
  Tradycyjne narzędzia do segmentacji
 • Gotowe do użycia filtry
 • Segmentacja wspomagana przez AI
 • Przetwarzanie danych no-code
 • Personalizacja wykraczająca poza podstawowe dane demograficzne, wykorzystująca zainteresowania i zachowania
 • Identyfikacja najistotniejszych segmentów do targetowania
 • Zaawansowana personalizacja w czasie rzeczywistym na poziomie indywidualnym
 • Łatwe tworzenie i edycja segmentów z dowolnego miejsca w systemie, w którym ustawia się odbiorców kampanii
 • Wybór gotowych do użycia grup kontaktów jednym kliknięciem bez tworzenia nowego segmentu
 • Elastyczne dopasowywanie segmentów w celu przygotowania najbardziej odpowiednich grup kontaktów
   / 
Maksymalizuj przychody w eCommerce...
z głową