Integracje SALESmanago

Wzmocnij swój marketing dzięki danym o klientach ze wszystkich twoich ulubionych narzędzi i platform.

Połącz wszystkie swoje aplikacje i platformy

Połącz wszystkie swoje aplikacje i platformy, które zbierają i przetwarzają dane o klientach w jeden w pełni funkcjonalny ekosystem. Wykorzystaj maksymalnie wiedzę o klientach, jaką dysponuje twoja firma. Scentralizuj ją za pomocą jednej platformy dzięki gotowym wtyczkom współpracującym z zewnętrznymi platformami, tak by proces integracji był szybki i bezproblemowy. Możesz też skorzystać z naszego otwartego API, dzięki któremu dane mogą być przesyłane do wielu standardowych i robionych na zamówienie systemów.

Integracje

Brak pasujących integracji

Udało ci się znaleźć to, czego szukasz?

Brakuje twojej platformy?
Porozmawiajmy o nowej integracji, która ułatwi ci pracę >>

Integracje bramek SMS

Marketing Mobilny i SMS-y są ze sobą nierozerwalnie połączone. Wzbogać swój omnichannel i docieraj do użytkowników wysyłając im świetnie skonstruowane, spersonalizowane i targetowane SMS-y.

Ponad 70 integracji

Bramka SMS pozwala szybko i tanio wysyłać pojedyncze lub masowe wiadomości. Dzięki dużej różnorodności operatorów bramek SMS, możesz łatwo zintegrować bramki działające w twoim regionie, aby korzystać z najlepszych ofert.

Integracje Social Media

Integrując SALESmanago z platformami social media, możesz wykorzystać dane behawioralne i transakcyjne swoich klientów przechowywane w ich profilach 360º do tworzenia i zarządzania grupami odbiorców reklam.

Narzędzie do lokalizacji i dopasowania odbiorców z sieci Meta. Identyfikuj i targetuj odbiorców za pomocą list klientów, użytkowników strony www i aplikacji, zaangażowania itp.

Portal do udostępniania wideo oraz platforma mediów społecznościowych. Łącznie 2.6 miliarda aktywnych użytkowników ogląda dziennie ponad miliard filmów.

Platforma i zestaw narzędzi do oglądania i udostępniania filmów. Z ponad 200 milionami użytkowników jest to najlepsza witryna internetowa zawierająca treści wysokiej jakości.

Integracje z aplikacjami mobilnymi

Uwolnij pełny potencjał swojej aplikacji mobilnej i zaangażuj jej użytkowników. Wykorzystaj urządzenie mobilne i dostarczaj klientom powiadomienia push z ofertami 1:1, gdziekolwiek są. Śledź wykorzystanie aplikacji, buduj dynamiczne segmenty behawioralne i używaj w pełni omnichannel.

Android

System operacyjny dla urządzeń mobilnych z ponad 3 milionami aplikacji dostępnych przez Google Play.

React Native

Framework typu open source stworzony przez firmę Meta, wykorzystywany do tworzenia aplikacji na Android, iOS, macOS, tvOS, Web, Windows i UWP.

iOS

System operacyjny dla urządzeń mobilnych stworzony przez Apple dla iPhonów i iPadów z ponad 2 milionami aplikacji dostępnych przez AppStore.

Flutter

SDK typu open source stworzony przez Google. Pozwala tworzyć aplikacje mobilne na urządzenia z różnymi systemami operacyjnymi z wykorzystaniem jednej bazy kodowej.

Integracja Google Analytics

Używaj SALESmanago jako wspólnej platformy, na której będziesz zbierać wszystkie informacje dotyczące twojego eCommerce. Zintegruj go z Google Analytics, która śledzi i raportuje ruch w witrynie by tworzyć raporty z twoich działań.