Nagrody

Jesteśmy zdobywcą licznych nagród i wyróżnień, m.in: Zwycięzcą konkursu Poland GO GLOBAL organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i Harvard Business Review, zwycięzcą konkursu na technologiczną firmę roku Aulery i wielu innych. Prezes i założyciel SALESmanago – Grzegorz Błażewicz, został finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku Ernst&Young.

Przedsiębiorca Roku Ernst&Young – Prezes i Założyciel SALESmanago Grzegorz Błażewicz

EY Przedsiębiorca Roku to jedyna na tak dużą skalę międzynarodowa inicjatywa, promująca najlepszych przedsiębiorców na świecie. Konkurs organizowany jest przez firmę EY od 1986 roku i uczestniczy w nim ponad 60 państw. W Polsce pierwsza edycja odbyła się w 2003 roku. Od tego czasu wokół idei propagowania osiągnięć polskich przedsiębiorców zgromadziła się imponująca społeczność. Należą do niej właściciele najlepszych polskich firm oraz autorytety świata biznesu. Grupa ta nieustannie się powiększa, oferując nowym uczestnikom niespotykaną szansę budowania relacji biznesowych. Jury, niezależne od EY, wybiera najlepszego przedsiębiorcę, biorąc pod uwagę takie aspekty jak: przedsiębiorczość, strategia, działalność międzynarodowa, innowacyjność oraz relacje z pracownikami i otoczeniem. Tak ustalone kryteria – identyczne we wszystkich krajach – dają przedsiębiorcom z całego świata równe szanse w rywalizacji o zwycięstwo. EY Przedsiębiorca Roku ma bowiem na celu wyróżnienie człowieka – przedsiębiorcy, wizjonera, lidera, a nie jego firmy. W 2014 roku Założyciel i Prezes SALESmanago Grzegorz Błażewicz dostał się do finału i znalazł się pośród 8 Najlepszych Polskich Przedsiębiorców, zajmując drugie miejsce w Kategorii Nowy Biznes.

Zwycięzca konkursu na technologiczną firmę roku Aulery.

Aulery są nagrodami przyznawanymi cyklicznie od 2009 roku. AULERY to coroczne wyróżnienia dla młodych firm, które konsekwentnie rozwijają się w środowisku innowacyjnych technologii i promują kulturę przedsiębiorczości. Aulery są nagrodami stworzonymi przez Aulę Polską – najstarszą aktywną inicjatywą barcampową w Polsce. Statuetki są przyznawane przez Jury złożone z praktyków i inwestorów branżowych. Zwycięzcami Aulery były do tej pory firmy, które odnosiły później często międzynarodowe sukcesy i w wyniku udziału w konkursie ściągały uwagę inwestorów.

Zwycięzca konkursu Poland GO GLOBAL

W minionych latach polskie firmy coraz skuteczniej zdobywają rynki zagraniczne, konkurując nie tylko ceną, ale także jakością, elastycznością działania, poziomem obsługi klienta i innowacyjnością modeli biznesowych. Aby polska gospodarka dynamicznie się rozwijała, coraz więcej polskich firm musi podjąć świadome ryzyko ekspansji międzynarodowej, po prostu możliwości dalszego rozwoju na rynku krajowym będą ograniczone z powodu trudnej sytuacji demograficznej. Dlatego z inicjatywy PKO Banku Polskiego S.A. został powołany Konkurs pod nazwą Globalni Liderzy Przyszłości.W ramach tego Konkursu organizowanego przez think tank Poland, Go Global! zostają wybrane te firmy, które w ocenie Kapituły Konkursu mają wysoki potencjał sukcesu na rynkach międzynarodowych w swoich branżach.

aby otrzymywać
newsletter

Śledź nas